********

Aicinām skolas darbiniekus un

skolēnu vecākus uz Neklusē sarunām ar psihoterapeiti Lauru Valaini:

24.oktobrī 19.00-20.00 un ierakstā aicinām skolu darbiniekus un skolēnu vecākus uz Neklusē sarunām ar psihoterapeiti Lauru Valaini par mobinga prevenciju un mazināšanu:
- aizskaršanas un mobinga cēloņi. Kā attīstīt dažādības pieņemšanu?
- Kā veiksmīgāk integrēt jaunus skolēnus klasē/skolā?
- skolēnu, vecāku attieksme un uzvedība pret skolotājiem
- Kā rīkoties vecākiem pamatskolā, vidusskolā, ja uzzina, ka bērns ir iesaistīts mobingā?
- ilgstošas mobinga situācijas - ko darīt, ja šķiet ir izdarīts viss?

*********

Aicinām skolu darbiniekus un skolēnu vecākus uz Neklusē sarunām ar psihoterapeiti Lauru Valaini:

17.oktobrī 19.00-20.00 un ierakstā
- skolēnu uzvedība, kas var būt par cēloni kļūt par cietušo/pāridarītāju. Ko pieaugušie var darīt, lai novērstu iesaisti mobingā?
- izaicinājumi skolēnu savstarpējās attiecībās. Kur ir robeža starp sociālo prasmju attīstīšanu un vardarbību? Kad pieaugušajam ir jāiesaistās?
- Kā rīkoties skolotājam, ja redz vardarbīgas skolēnu izpausmes? - Kad un kā ir jāinformē vecāki?
- Kā rīkoties vecākiem sākumskolā, ja uzzina, ka bērns ir iesaistīts mobingā?
- Kā veiksmīgāk sadarboties vecākiem un skolotājiem, ja ir konstatēts mobings.

**********************

********************

****************

20. septembrī skolēni iesaistīties projekta Neklusē tiešsaistes pasākumā, kurā psihoterapeits Nils Konstantinovs runās par mobingu, kā skolēniem rīkoties, lai mobingu mazinātu un novērstu.

*******************

Sveiks, vecāk!

Mežupes pamatskola ir viena no 237 izglītības iestādēm Latvijā, kas šajā mācību gadā sadarbojas ar sociālo projektu Neklusē.  Projekta mērķis ir mazināt mobingu skolas vidē. Tāpēc aicinām vecākus piedalīties sociālā projekta Neklusē aktivitātēs, lai runātu par to, kas ir mobings un kā rīkoties mobinga situācijās vecākiem. Projekta ietvaros notiks aptaujas un pasākumi vecākiem, par kuriem jūs informēsim savlaicīgi.

Aicinām vecākus 13. septembrī plkst. 19.00 piedalīties tiešsaistes pasākumā kopā ar projekta koordinatori Mariku Andžāni un citiem speciālistiem.

Saiti uz pasākumu vecākiem tika nosūtīta gan e- klasē, gan WhatsApp aplikācijā.

****************************