Izglītības iestādes darbības pamatmērķi un prioritātes

Izglītības iestādes misija – sagatavot izglītojamos iespējami neatkarīgai dzīvei, nodrošinot praktisku, personīgā pieredzē balstītu zināšanu un prasmju apguvi.

Izglītības iestādes vīzija  par izglītojamo – veicināt izglītojamo, pedagogu, vecāku un sabiedrības sadarbību izglītojamā personības veidošanā.

Izglītības iestādes vērtības cilvēkcentrētā veidā – veidot cieņpilnas savstarpējās komunikācijas prasmes.

Izglītības iestādes darba prioritātes un plānotie sasniedzamie rezultāti 2023./2024. mācību gadā

Prioritāte Sasniedzamie rezultāti kvantitatīvi un kvalitatīvi Norāde par uzdevumu izpildi (Sasniegts/daļēji sasniegts/ Nav sasniegts) un komentārs
Nr.1 Veicināt vecāku un pedagogu sadarbību, izmantojot E-klases iespējas. Kvalitatīvi: vecāki apzinās savus tiešos pienākumus, prot lietot un lieto E-klasi, seko savu bērnu sekmēm un uzvedībai, sazinās ar skolu.
Kvantitatīvi: E-klasi regulāri lietojošo vecāku skaits palielinājies par 10%.
Nr.2  Izveidot un ieviest mērķtiecīgu sistēmu mācīšanas un mācīšanās procesa kvalitatīvai izvērtēšanai un pilnveidei. Kvalitatīvi: ·       skolēniem ir saprotami stundas sasniedzamie rezultāti ·       pedagogs  sniedz daudzveidīgu atgriezenisko saiti.
Kvantitatīvi: skolas vadība un jomu koordinatori vērojuši un analizējuši 15 unikālo pedagogu stundas.