Bērnu svētki 1.06.2022.

Mežupes pamatskolas rīkotajā pasākumā "Visi kopā draugu lokā" 1.jūnijā svinēja Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Svētkos galvenie ciemiņi bija bērni no Ukrainas, kuri pašlaik dzīvo Vaiņodē. Svētkus ieskandināja Mežupes pamatskolas ansamblis un Priekules kultūras nama deju grupa "Ķiņķēziņi". Pēc koncerta Mežupes pamatskolas bērni kopā ar ciemiņiem darbojās radošajās darbnīcās, kuras vadīja Mežupes skolas skolotāji. Darbnīcās bērni izgatavoja atslēgu piekariņus, mācījās tautisku latviešu danci, aktīvi sportoja, dekorēja kēksiņus, izgatavoja spēļu vilciņus, mācījās kopīgi muzicēt un mielojās ar cukurvati. Par spīti lietainajai dienai mēs svinējām, priecājāmies un guvām labas emocijas. Paldies direktorei par ideju un  visiem kas piedalījās svētku rīkošanā un organizēšanā.