Projekta nedēļa "Skolai 60"

Mežupes pamatskolā no 8.-13. maijam, projekta nedēļas ietvaros, svinējām savas skolas 60. jubileju. Bērni zīmēja skolu, tās apkārtni, zīmēja un līmēja skolas simbolu gudro “Pūci”, gatavoja apsveikumus, pildīja anketas, devās ekspedīcijā iepazīt un izzināt tuvējo skolas apkārtni. Mērķis bija noiet 60 kilometrus un tas mums arī izdevās.
Projekta noslēgumā, citādās stundās, gatavojām sveicienu skolai. Paldies “krāsotavas” stundas skolotājām Montai Innei, Lienai Ašmei. Paldies “dāvinātavas” stundas skolotājiem Igetai Cīrulei, Normundam Kārkliņam, Lienai Bražei par muzikālo sveicienu. “Kūkotavas” stundās skolēniem bija uzdevums izdekorēt savu keksiņu, paldies skolotājai Evitai Erodei Kvizikevičienei. “Stāstītavas” stundā dzirdējām interesantus stāstus par skolas vēsturi, paldies skolotājai Ievai Šteinbergai.
Kā visās jubilejās, protams, neizpalika arī gardā kūka ar sešdesmit svecītēm. Svētku kūku izcepa skolas prasmīgās saimnieces. Paldies!