Izglītības programmas

Mežupes pamatskola

Skola un programmas ir licencētas un akreditētas uz 6 gadiem.

Pašreiz skolā mācās  68 skolēni. 8 skolēni apgūst profesionālo pamatizglītību. Skolā strādā 28 pedagogi un  15 tehniskie darbinieki.

Skolā uzņem skolēnus ar pedagoģiski medicīniskās komisijas atzinumu.

Skola piedāvā sekojošas izglītības programmas:

• Speciālās pamatizglītības programmu izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem (izglītības programmas kods 21015811)
  • Speciālā pamatizglītības programmu izglītojamajiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem (izglītības programmas kods 21015911)
  • Speciālās pirmsskolas izglītības programmu izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem (izglītības programmas kods 01015811)
  • Speciālās pirmsskolas izglītības programmu izglītojamajiem ar jauktiem attīstības traucējumiem (izglītības programmas kods 01015611)
  • Speciālās pirmsskolas izglītības programmu izglītojamajiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem (izglītības programmas kods 01015911)
  • Profesionālas pamatizglītības programmu kokizstrādājumu izgatavošana (izglītības programmas kods 22 543 041). Īstenošanas ilgums divi gadi. Piešķiramā profesionālā kvalifikācija – Koksnes materiālu apstrādātājs
  •  Profesionālas pamatizglītības programmu ēdināšanas pakalpojumi (izglītības programmas kods 22 811 021). Īstenošanas ilgums divi gadi. Piešķiramā profesionālā kvalifikācija –Virtuves darbinieks
  • Nodrošina bezmaksas dienesta viesnīcu un ēdināšanu.